Zaprzyjaźnione strony


"Miasto Ucieczki" - www.facebook.com/miastoucieczki

Miasto Ucieczki

Muzyka zespołu to połączenie kilku gatunków muzycznych z przesłaniem chrześcijańskim. Utwory tworzone przez tych, którzy znaleźli ucieczkę - dla tych którzy nadal szukają schronienia.

"Syloe" - syloe.rpc.pl

Syloe

Jesteśmy chórem, zespołem, społecznością, grupą wsparcia. Działamy dzięki obfitości Bożego błogosławieństwa oraz życzliwości wielu osób wykonujących swoją nieocenioną pracę dla śpiewających i grających. Opieramy się na stałym trzonie twórców i wykonawców, ale chętnie otwieramy się również na dołączających do nas okresowo entuzjastów muzycznego wysławiania Boga i opowiadania wszystkich Jego cudów, weselenia się i opiewania imienia Najwyższego. Pragniemy bowiem śpiewać Panu i opowiadać pośród ludów Jego dzieła (Ps. 9:2,3,12).

"epatmos" - www.epatmos.pl

epatmos

My, gospodarze www.epatmos.pl, też popadamy czasem w zachwycenie. Może nie tak jak Apostołowie Jan, Piotr czy Paweł, kiedy w uniesieniu otrzymywali proroctwa lub ważne wizje. My zachwycamy się Słowem, które także pochodzi od samego Boga. Zachwycamy się Biblią, gdyż jej czytanie i obserwowanie przez jej pryzmat otaczającego nas świata daje nam pewność autentyczności i nieprzemijalności zawartego w tej Księdze przesłania.