Wydarzenia


Czas

Czas

Nasze spotkania ostatnio nabrały innego charakteru, ale jego się nie da opisać najlepiej jest go poczuć osobiście więc warto nas odwiedzić. Dużo śpiewamy, bawimy się ale też rozmawiamy o rzeczach ważnych i mniej ważnych, a także robimy różnego rodzaju prace plastyczne, które często stają się prezentami dla naszych najbliższych.

 
Mówiliśmy o czasie o tym ,że bardzo szybko upływa czas i o tym, że nasi najbliżsi szybko odchodzą. Dlatego nie dawajmy im tylko prezentów choć to bardzo miły zwyczaj  ale  poświęcimy im trochę naszego czasu. Nasz czas dla innych to najlepszy prezent jaki możemy im dać.

Plotka

Plotka

Plotka taka mała rzecz a potrafi zniszczyć wiele relacji miedzy ludźmi a czasem może zniszczyć innego człowieka. My dorośli mamy problem przyznać się czasem, że plotkujemy. W przeciwieństwie do dzieci one otwarcie mówią o tym, że umieją  powiedzieć źle o innych swych rówieśnikach i nie tylko o nich. Wyśmiewanie też przychodzi im łatwo i wiele takich rzeczy.....ale potrafią także szybko zrozumieć napomnienie. Co do dorosłych to różnie to jest. Ile można się uczyć od tych dzieci.

Szanuj mamę i tatę

Szanuj mamę i tatę

Wakacje tuż tuż, więc nasze spotkania sobotnie dla dzieci musimy zakończyć. Każde dziecko na zakończenie  szkółek dostało mały prezent związany z tym o czym rozmawialiśmy przez cały rok. 

Szanuj mamę i tatę to bardzo ważne.