Wydarzenia


Chrzest

Chrzest

Dawno nie mieliśmy na naszych spotkaniach kolorowania. Dzieciaki o tym nam przypomniały, że chętnie coś pokolorują. Dotrzymaliśmy słowa. Kolorowanka jest ale, żeby starsza młodzież się nie nudziła to także dostały zadania a odpowiedzi musieli poszukać w Biblii. 

Opowiadaliśmy o tym co to jest chrzest jak  ważny jest to krok w życiu. Dzieciaki mają takie różne skojarzenia czasem bardzo śmieszne,  w sposób prosty potrafią opowiedzieć o chrzcie Pana Jezusa z wieloma szczegółami. Praca z dziećmi przynosi sporo przemyśleń, na  które człowiek dorosły nie wpadnie.

Szukanie Pana Boga

Szukanie Pana Boga

Na naszych co tygodniowych spotkaniach biblijnych dla dzieci dużo jest ostatnio zabawy, śmiechu i radości. Śpiewanie na chwałę Bogu idzie nam już całkiem nieźle. 

Uczymy się i starsi i ci młodsi jak odnajdywać Pana Boga w naszym życiu i o tym, że modlitwa jest bardzo ważna, nie możemy o niej zapominać. 

Pan Bóg powinien być na pierwszym miejscu w naszym życiu !

Jezus

Jezus

Pan Jezus w naszym życiu!? 

To ważne pytanie nawet dla takich małych dzieci. Czasem odpowiedzi ich są zaskakujące, proste ale treściwe. Nie myślą o tym kto sobie coś o nich pomyśli kiedy odpowiadają na temat kim jest dla nich Pan Jezus. Potrafią przyznać się że nie które rzeczy robią nie tak jak powinno być. Dzieci są wspaniałe!!! 

Oby jak najpóźniej były przesiąknięte myśleniem dorosłego człowieka na temat życia z Panem Jezusem.