Wydarzenia


Kiść winogron

Kiść winogron

Na ostatnim spotkaniu oglądaliśmy pięknie przedstawioną historie proroka Eliasza. Później omawialiśmy dokładniej jedną z historii związaną z winnicą Nabota, która mówi o chęci posiadania cudzej własności bez zgody właściciela.

Namalowaliśmy dwie kiście winogron jedna z dobrymi cechami człowieka a druga kiść ze złymi cechami. Wszyscy podawali cechy i emocje człowieka oraz związane z nimi wydarzenia na co dzień. Na koniec było coś słodkiego.

13 Kwietnia 2013r.

Słodka zabawa

Słodka zabawa

Powtarzaliśmy na szkółce królów Izraela: Saula, Dawida i Salomona. Szczegółowo omawialiśmy historie Salomona.

Następnie była słodka zabawa z dużą ilością czekolady i ciasteczek, każdy miał za zadanie wybudowania świątyni takiej, która by była podobna do tej za czasów króla Salomona. Na koniec była jeszcze jedna mała niespodzianka czyli malowanie twarzy , było dużo radości i mile spędzonego czasu.


6 Kwiecień 2013 rok.

Wyjście na lodowisko

Wyjście na lodowisko

W środę zorganizowaliśmy wspólne wyjście dzieci wraz z rodzicami na lodowisko, frekwencja dopisała mimo obaw ze strony rodziców Już przed wejściem humory wszystkim dopisywały. Niektórzy rodzice mieli ogromne obawy aby wejść na lodowisko, ale udało się ich na mówić i chyba nie żałowali bo było to widać po uśmiechu jaki im towarzyszył na twarzy.

Dzieci radziły sobie na łyżwach bardzo dobrze mimo, że niektórzy mieli sporo upadków nie poddawali się i uśmiech nie schodził im z buzi.

Czas był miło spędzony w gronie rodziców i dzieci. Dzięki Panu Bogu wszyscy zeszliśmy z lodowiska cali może z małymi siniakami mimo to zabawa była fantastyczna i już planujemy kolejne wyjście.