Wydarzenia


Dzień dziecka

Dzień dziecka

Z okazji Dnia Dziecka,  na naszym spotkaniu była mała słodka niespodzianka.

Powtarzaliśmy ostatnie historie o których się uczyliśmy następnie  dzieci z rożnego rodzaju słodyczy i owoców, tworzyły obrazki związane z opowiadaniami biblijnymi.

Z okazji tego dnia życzymy wszystkiego najlepszego.


 

Chrobacza Łąka

Chrobacza Łąka

Zdobyliśmy w sobotę (18.05.2013) szczyt w naszych  górach czyli tak zwaną Chrobaczą Łąkę. Wszyscy daliśmy radę wyjść pod górę, choć niektórzy pod koniec nie mieli siły mimo to dzielnie doszliśmy do wytyczonego celu .

Po ognisku i pieczeniu kiełbasek oraz po krótkim odpoczynku z powodu nadchodzącej chmury , wróciliśmy z powrotem.  Pogoda nam dopisała, choć nie zapowiadało się ciekawie. Dziękujemy Panu Bogu za tak wspaniale spędzony czas.

Wycieczka rodzinna do Lesnego Parku Niespodzianek

Wycieczka rodzinna do Lesnego Parku Niespodzianek

Udał nam się w sobotę długo oczekiwany wyjazd rodzinny do Leśnego Parku Niespodzianek. Dopisała nam wiosenna  pogoda i miło przywitały nas zwierzęta, które tylko czekały  na smakołyki.

Mogliśmy karmić zwierzęta a  niektóre  tylko oglądać, na koniec było szaleństwo dla dzieci w postaci placu zabaw i  innych atrakcji. Był to miło spędzony czas w gronie rodziców i dzieci, myślę że wkrótce wybierzemy się na kolejną wspólną wycieczkę.

Dziękujemy Panu Bogu za takie wspólne chwile.


27 Kwiecień 2013 rok